Tõeline ehe algab kalliskivist!

Alates 2001. aastast on meie kalliskivid jõudnud paljudesse ehetesse nii Eestimaal kui ka mujal maailmas. Lisaks kalliskividele pakume looduslikke poolvääriskividest helmeid. Oleme püüdnud leida erikujulisi ja põnevaid helmekive. Kümmekond aastat oleme toonud Eestisse magevee pärleid ja pärlikeesid, mida ise pärliniidile punume. Kinnituste ja vahedetailidena kasutame hõbedat ja kulda, sest need lisavad ehetele väärtust ja peavad paremini vastu. Pakume ka briljante. Kuna briljandi hind sõltub väga palju kivi värvist ja puhtusest, siis anname kvaliteedi kohta alati täpset infot. Meile on oluline, et tunneksime oma kive, teaksime nende omadusi, kvaliteeti ja töötlusi.

HUVITAVAID FAKTE MEIST

25000+

Kalliskivi müüdud

15

TEGUTSEMISAASTAT

1000+

RAHULOLEVAT KLIENTI

Kõlab huvitavalt?

Külasta meie poodi! Aitame teil valida just teie isikupärale sobiva vääriskivi.

KLIENDID MEIST

“Ehted selles e-poes on lihtsalt kvaliteetsemad. Olen sealt ise korra tellinud ja jäin väga rahule. Tellisin poolvääriskividest kee, mis oli korralikult metalltraadile punutud (sõlmekestega) ja hõbelukuga. Palju on neid, kes pakuvad lihtsalt Hiinast ostetud niidi peale ritta laotud “ehteid”.

ÜLLE MÄGI

“Olen teinud 2 tellimust e-poest ja meeldib see, et kaup tuleb kiirelt, telefoni teel olen saanud ka oma eelistusi mainida ning seda on ka paki koostamisel arvestatud.

MEELI

INGA KÄNDMA

“Korra e-poe kaudu tellinud. Kiire, mugav ja korrektne.
TOP preloader